Erzurum Büyükşehir Belediyesi Rekora İmza Attı

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Avrupa’nın en büyük ve en modern Canlı Hayvan Borsası’nı Erzurum’a kazandırdıklarını ifade etti.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Rekora İmza Attı
Yayınlama: 20.06.2024
A+
A-

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Rekora İmza Attı

Türkiye’de bir rekora imza attıklarını ve sayıları 700’ü aşan göletler oluşturduklarını; hayvancılık yapan üreticilerin istifadesine sunduklarını anlatan Başkan Sekmen, “İlçelere hayvan pazarları kurduk, Avrupa’nın en büyük Canlı Hayvan Borsası’nı da yine Erzurum’da inşa ettik. Çiftçilerimize adeta umut ışığı olduğumuz projemiz; müşahede, yem deposu, su deposu, büyük ve küçükbaş ahırı, çoban yatakhanesi, paket arıtma tesisi, ısı merkezi, misafirhane, veteriner odası, kantar, ısı merkezi, otopark, otel, banka, alışveriş alanları ve restorandan oluşarak gerekli tüm ihtiyaçlara elverişli olarak tasarlanmıştır. Erzurum’umuzda hayvancılığın kalbinin attığı Doğu Anadolu Canlı Hayvan Borsası Projemiz ile tarım ve hayvancılığa büyük katkılar sağladık.” şeklinde konuştu.

Başkan Sekmen, “Yürekten, hasbi sevgileriyle bizlere teveccüh gösteren kıymetli hemşerilerim, sizlerden gördüğümüz bu ilgi ve alaka enerjimizi ve mutluluğumuzu artırıyor.

Göreve geldiğimiz günden bu yana kadim şehrimizin her alanda çehresini değiştirerek en etkin projelerimizi siz kıymetli vatandaşlarımızın emrine sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz.

Vatandaşlarımız için canla başla çalışmaya, bütün imkanlarımızla hizmet üretmeye, hemşerilerimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz. Rabbim daha nice bayramlara sağlıkla ve huzurla kavuşmamızı nasip eylesin.” dedi.

iscimemur.net özellikle yerel yönetimlerde çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personelin çalışma hayatı içerisinde karşılaştıkları özlük veya bordro konularındaki sorulara mevzuatsal dayanakları ile birlikte cevap bulabilecekleri bir platformdur.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.