3600 Ek Gösterge ile memur maaşları ne kadar artacak

3600 Ek Gösterge ile memur maaşları ne kadar artacak
Yayınlama: 06.06.2022
A+
A-

3600 Ek Gösterge ile memur maaşları ne kadar artacak

2018 yılında söz olarak verilen 3600 Ek Gösterge düzenlemesinde nihayet sona gelindi. İlk önce öğretmen, polis, hemşire ve imam olmak üzere dört meslek grubu için vaat edilen ek gösterge konusu geçen süre içerisinde çok kez konuşulup tartışılmıştı. Yapılan görüşmeler ve değerlendirmeler sonrası kapsamının genişletilmesi konusunda uzlaşılan ek gösterge hakkında artık sona yaklaşılmış durumda.


600 Puanlık Ek Gösterge Artışıyla Memurlar Ne Kazandı? Başlıklı Yeni Yazımızı Okumak İçin Tıklayın


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılan çalışmalar geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’a sunulmuştu. Cumhurbaşkanı tarafından değerlendirilen bu çalışmalar hakkında artık uygulamanın ne şekilde olacağının netlik kazandığını söyleyebiliriz.

AK Parti’nin Ankara Kızılcahamam da gerçekleştirilen 30. İstişare ve Değerlendirme Toplantısında kapanış konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan memur ve emeklileri yakından ilgilendiren ek gösterge konusunda önemli açıklamalar yapmıştı.

“5 milyonu aşkın memurun ve emeklinin tamamını ilgilendiren formülle bu meseleyi çözdük” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklaması sonrası tüm memur ve emekliler tarafından düzenlemenin detayları heyecanla beklenmeye başlandı. Bugün yapılacak kabine toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından detayları paylaşılacak olan ek gösterge ile ilgili en çok merak edilen hususlardan biride düzenlemenin memur maaşlarını ne kadar arttıracağı…

www.iscimemur.net olarak hazırladığımız Memur Maaş Hesaplama Programımız bu konuda sizlere çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Programın kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte kadronuza 3600 ek gösterge verilmesi durumunda maaşınızın ne kadar artacağını programdaki ek gösterge kısmına manuel giriş yapacak öğrenebilmektesiniz.

Program seçmiş olduğunuz kadro ve dereceye göre maaşa esas puanlarınızı otomatik getirmektedir. Siz ek gösterge alanındaki puanı silerek 3600 yazabilir ve böylece ek göstergeniz 3600 olduğunda bunun maaşınızı nasıl etkileyeceğini görebilirsiniz.


3600 Ek Gösterge İle Maaşınızın Ne Kadar Olacağını Hesaplamak İçin Tıklayın


⇒Sözleşmeli Personel Maaşı Hesaplama Programımız İçin Tıklayın


⇒Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Genel Kültür Deneme Sınavlarına Katılmak İçin Tıklayın


⇒iscimemur.net’i twitter da takip etmek ister misiniz? Tıklayın


3600 Ek Gösterge ile memur maaşları ne kadar artacak

iscimemur.net özellikle yerel yönetimlerde çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personelin çalışma hayatı içerisinde karşılaştıkları özlük veya bordro konularındaki sorulara mevzuatsal dayanakları ile birlikte cevap bulabilecekleri bir platformdur.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.