Rekabet Kurumu 60 Personel Alacak

Rekabet Kurumu personel alımı ilanı, iş ilanı…

Rekabet Kurumu 60 Personel Alacak
Yayınlama: 10.10.2021
A+
A-

Rekabet Kurumu personel alımı ilanı, iş ilanı

Rekabet Kurumu 60 Uzman Yardımcısı alacağını duyurdu. Alınacak altmış kişinin branş dağılımı ise şu şekilde…

Rekabet Uzman Yardımcılığı (Genel) için 25 kişi alınacak. Bu kadro için  en az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının İktisat, Siyasal Bilgiler, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden veya İşletme Mühendisliği ya da Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak şartları aranacak.
Rekabet Uzman Yardımcılığı (Hukuk) kadrosu için 20 kişi alınacak olup bu kadroya başvuranlardan Hukuk Fakültesi mezunu olmak şartı aranacak.
Rekabet Uzman Yardımcılığı (Bilişim) kadrosu için 15 kişi alınacak. Bu kadroya başvuracak olanların ise Bilgisayar Mühendisliği, İstatistik ve Bilgisayar, Matematik ve Bilgisayar, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Adli Bilişim Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Yapay Zeka Mühendisliği bölümlerinden, ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki öğretim kurumlarından mezun olmaları gerekiyor.

Başvuru Tarihleri

Sınava katılmak isteyen adaylar 08.10.2021 – 12.11.2021 tarihleri arasında https://www.rekabet.gov.tr internet adresinde bulunan “Sınav Duyurusu” başlıklı bölümdeki “Başvuru Formu” nu eksiksiz olarak dolduracaklardır. (Yönetmeliğin 8 inci maddesinde belirtilen belgelerin asıl/onaylı suretleri sınavlarda başarılı olup atanmaya hak kazanan adaylardan istenecektir.)


Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek personel mevzuatı ile ilgili paylaşımlarımızdan anında haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizi İnstagram dan Takip Etmek İçin @iscimemurnet instagram

Bizi Twitter dan Takip Etmek İçin @iscimemur.net twitter

Facebook İnsan Kaynakları Grubumuza Katılmak İçin @iscimemur.net facebook 

iscimemur.net özellikle yerel yönetimlerde çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personelin çalışma hayatı içerisinde karşılaştıkları özlük veya bordro konularındaki sorulara mevzuatsal dayanakları ile birlikte cevap bulabilecekleri bir platformdur.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.