Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı İlanı

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. Söz konusu ilana göre bakanlık 118 işçi personel istihdam edecek ve işe alınacaklar belirsiz süreli iş sözleşmesine tabi olarak çalışacaklar.

Tarım ve Orman Bakanlığı Personel Alımı İlanı
Yayınlama: 22.09.2021
A+
A-

Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. Söz konusu ilana göre bakanlık 118 işçi personel istihdam edecek ve işe alınacaklar belirsiz süreli iş sözleşmesine tabi olarak çalışacaklar. Alımlar İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olup son başvuru tarihi 24.09.2021

Toplam 13 meslek grubu için alım yapılacak. Alım yapılacak meslek grupları ise şu şekilde…

İlan Detayı Şu Şekilde…

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden online olarak 20.09.2021 – 24/09/2021 tarihleri arasında yapılacaktır (şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir)

Her aday tek bir iş yeri ve meslek dalı için başvuru yapabilecek.

Noter kura çekimi 04/10/2021 Pazartesi günü saat 10:00’da Bakanlığımız merkez kampüsünde bulunan Atatürk Konferans salonunda COVID-19 salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirler dikkate alınarak gerçekleştirilecektir.

Kura sonuçları ve diğer duyurular https://www.tarimorman.gov.tr adresinde ilan edilecek olup adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Kura çekimi tarihi ve yerinde değişiklik olması durumunda https://www.tarimorman.gov.tr adresinden duyuru yapılacaktır.

Kura sonucu adı çıkan adaylardan belge kontrolü sonucunda atanmaya hak kazananlar 7315 sayılı “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu” gereği arşiv araştırması yapıldıktan sonra belirlenecektir.

Kura sonucu adı çıkan ve atanmaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler, belgelerin ulaştırılma yeri ve tarihleri ile diğer hususlar https://www.tarimorman.gov.tr adresinde ilan edilecektir.


Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek güncel iş ilanlarından ve personel mevzuatı ile ilgili önemli konular ile gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizi İnstagram dan Takip Etmek İçin @iscimemurnet instagram

Bizi Twitter dan Takip Etmek İçin @iscimemur.net twitter

Facebook İnsan Kaynakları Grubumuza Katılmak İçin @iscimemur.net facebook 


iscimemur.net özellikle yerel yönetimlerde çalışan memur, işçi ve sözleşmeli personelin çalışma hayatı içerisinde karşılaştıkları özlük veya bordro konularındaki sorulara mevzuatsal dayanakları ile birlikte cevap bulabilecekleri bir platformdur.
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.